menusearch
nopardazan.com
فروشگاه ساز اینترنتی ناپکور
فروشگاه ساز اینترنتی ناپکور
مشاهده کالالیست کل محصولات
سیستم حضور و غیاب نوپردازان
سیستم حضور و غیاب نوپردازان
مشاهده کالالیست کل محصولات
باشگاه مشتریان خدمات خودرو نوپردازان
باشگاه مشتریان خدمات خودرو نوپردازان
مشاهده کالالیست کل محصولات
سیستم کارت وفاداری
سیستم کارت وفاداری
مشاهده کالالیست کل محصولات
بعدی
حذف مشتریان بی ثمر با استفاده از برنامه ی وفاداری حذف مشتریان بی ثمر با استفاده از برنامه ی وفاداری مشتریان کم سود ده و بی ثمر با وجود هزینه بر بودن به اندازه ی سایر مشتریان، سودی را برای کسب و کار به عمل نمی آورند . لذا حذف یا عدم انتخاب آنها به عنوان مشتری می تواند کمک شایانی به کسب و کارتان نماید.
برنامه ی وفاداری یکی از بهترین راهکارها برای تحقق این عمل می باشد...
دوشنبه بیست و چهارم آبان ۹۵
تشویق مشتریان به انتقال خود به دسته های بالاتر خرید با برنامه وفاداری تشویق مشتریان به انتقال خود به دسته های بالاتر خرید با برنامه وفاداری یکی دیگر از ویژگی های برنامه وفاداری، امکان ایجاد برنامه هایی به منظور تشویق و هدایت مشتری به سمت خرید و مصرف بیشتر می باشد. برای آشنایی با نحوه استفاده از این ویژگی با ما همراه شوید. جمعه بیست و یکم آبان ۹۵ تأثیر برنامه وفاداری در بدست آوردن مشتریان جدید تأثیر برنامه وفاداری در بدست آوردن مشتریان جدید در این مطلب به تاثیرات برنامه وفاداری در بدست آوردن مشتریان جدید و راهکارهای افزایش کیفیت در این زمینه می پردازد. دوشنبه هفدهم آبان ۹۵ تأثیر برنامه وفاداری در حفظ مشتریان موجود تأثیر برنامه وفاداری در حفظ مشتریان موجود این مزیت راجع به یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در موفقیت هر کسب وکار یعنی حفظ و نگهداری مشتری می باشد. برای آگاهی از مزایای برنامه وفاداری در این مورد با ما همراه شوید... شنبه پانزدهم آبان ۹۵ 15 مزیت مهم استفاده از برنامه وفاداری 15 مزیت مهم استفاده از برنامه وفاداری هنگام توجیه کردن مزیت های بازاریابی به روش وفاداری، اکثر توجهات به قسمت مالی معطوف می باشد؛
اما ما قصد داریم تا شما را از 15 مزیت اصلی که هرکدام برتری رقابتی محسوب می شوند و فقط از طریق این روش میسر می گردند، آگاه سازیم.
سه شنبه یازدهم آبان ۹۵
شرکت سازنده